Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/isoft/domains/istanbulsoft.com.tr/public_html/tcf/inc/web_base.php on line 32 Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/isoft/domains/istanbulsoft.com.tr/public_html/tcf/inc/web_base.php on line 39 Notice: Undefined index: klasor in /home/isoft/domains/istanbulsoft.com.tr/public_html/index.php on line 67 Notice: Undefined variable: keywords in /home/isoft/domains/istanbulsoft.com.tr/public_html/index.php on line 142 Meclis (Üye-Karar) Programı | İSTANBULSOFT
  • iStock_000018298890Small
  • photodune
  • photodune
  • photodune
  • photodune
  • photodune
  • photodune
  • photodune
Menu

Meclis (Üye-Karar) Programı

Meclis (Üye-Karar) Programı Programın Amacı: İstenildiğinde meclis üyeleri, karar, önerge, komisyon, teklif, gündem bilgilerine hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmak ve bu bilgiler doğrultusunda gereken çıktı, rapor ve istatistikleri hazırlamak.

e-Meclis (Üye-Karar) Programı

Programın Amacı, Hedefi ve Faydaları     

İstenildiğinde meclis üyeleri, karar, önerge, komisyon, teklif, gündem bilgilerine hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmak ve bu bilgiler doğrultusunda gereken çıktı, rapor ve istatistikleri hazırlamak.
Programın fonksiyonları     

+ Komisyon, seçildiği ilçe, kayıtlı olduğu parti gibi birçok kriteri kullanarak istenilen üyelere ait seçilen bilgiler ışığında rapor oluşturmak.

+ Partiler ve üye dağılımlarına ait istatistiksel bilgiler.

+ Meclis üye bilgilerin (web portalının da yapılması durumunda) portalda yayınlanması.

+ Önerge numarası, ilçe, müdürlük gibi birçok kriteri kullanarak istenilen önergelerin seçilen bilgiler ışığında rapor haline getirilmesi.

+ Karar tarihi, karar no veya içinde geçen herhangi bir kelimeyi girerek istenilen kararların seçilen bilgiler ışığında rapor haline getirilmesi.

+ Karar çıktısının elde edilmesi.

+ Karar yayınlama modülü ile de (web portalının da yapılması durumunda) girilen kararların tekrar girilmesine gerek kalmadan portalda yayınlama imkanı.

+ Dönem, birleşim tarihi veya içinde geçen herhangi bir kelime yi girerek istenilen gündeme hızlı bir şekilde ulaşılması ve gündem çıktısının hazırlanması.

+ Gündem yayınlama modülü ile de (web portalının da yapılması durumunda) girilen gündemlerin tekrar girilmesine gerek kalmadan portalda yayınlama imkanı.

-    Rapor no, komisyon veya içinde geçen bir kelimeyi girerek ve daha birçok kriteri kullanarak istenilen raporların seçilen bilgileri ışığında rapor haline getirilmesi.

+ İhtisas Komisyonlarının, üye isimleri ve görevleri ile birlikte tam listesi.

+ Komisyon raporu çıktısının elde edilmesi.

+ Encümen ve meclis üyelerinin iş ya da ev adreslerinin etiket basılacak halde çıktısının oluşturulması.

Programın diğer detayları görüşme esnasında sunulacaktır.

envelope
İstanbulsoft Yazılım Bilişim Müh. Eğ. ve Paz. Tic. Ltd. Şti.
Adres:Sütlüce Mh. Damar Sk. No:28/1 / Beyoğlu
Tel        : 0(212)266-25-61
Faks     : 0(212)266-25-62
Eposta : bilgi@istanbulsoft.com.tr
Özel İdare Programları e - Özel İdare Programları Gelir Otomasyon Programı Gelir Programı Evrak Programı Evrak Takip Programı e - Evrak Programı Dijital imza Personel Programı Yatırım Takip Programı Maden Ocakları Programı Su Kaynakları Programı Emlak (Gayrimenkul) Programı Emlak (İşyeri) Programı Emlak (Lojmanlar) Programı Encümen Programı Meclis (ÜyKarar) Programı Meclis (Maaş-Tutanak) Programı Demirbaş Programı Araç (Bakım-Onarım-Yakıt) Programı Ambar Programı Hukuk Programı Özel Kalem Programı Etiket Programı Hesaplama (Gecikme Zammı) Programı Banka Hesapları Kaçak Yapılar Programı Kurumsal Web Portal Stratejik Plan